Olav Christopher Jensen collage

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLAV CHRISTOPHER JENSEN (Norge, född 1954):
collage, signerad och daterad Olav Christopher Berlin Nov 1989 & Berlin 28 Sept 1992, blandteknik, motivstorlek ca 35x25 cm

PROVENIENS: Galleri Lars Bohman

Ej examinerad ur ram

867469

2021-01-24