Nils Rundgren blandteknik
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NILS RUNDGREN (1890-1971), 2 st naivistiska motiv, olja på papper, varav en monterad på skiva, signerade samt daterade, ca 35x39 cm respektive 32x50,5 cm
pappret gulnat, veck samt fläckar
867470
2021-01-26