Stig Claesson

Stig Claesson
Stig Claesson
Stig Claesson
Stig Claesson

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008:): Figurkomposition, signerad och daterad Stig Claesson -73, krita, 35x50 cm

867474

2021-01-24