Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERGBOMDS, golvlampa, 1900-talets andra hälft, gulmetall, undertill märkt, höjd ca 123 cm
Smärre märken, fot m bucklor, en skruv ej original
867475
2021-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här