Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 9 st, mässing, 1700-1900-tal, höjd 6,5-24 cm.

Sliatge, bucklor.

867477

2021-01-31