Märta Tynell oljemålning

Märta Tynell oljemålning
Märta Tynell oljemålning
Märta Tynell oljemålning
Märta Tynell oljemålning
Märta Tynell oljemålning
Märta Tynell oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 500 SEK

MÄRTA TYNELL (1865-1930): Stadsbild med snö, signerad, olja på duk, ca 45x70 cm

867478

2021-01-23