bordslampa furu
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA, 1970-tal, skärm i furu, svarvad fot i massiv furu, en ljuspunk, höjd ca 60 cm, ca diam 31 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, repor, blyertssträck
867480
2021-01-25