bordslampa furu

bordslampa furu
bordslampa furu
bordslampa furu
bordslampa furu
bordslampa furu
bordslampa furu

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, 1970-tal, skärm i furu, svarvad fot i massiv furu, en ljuspunk, höjd ca 60 cm, ca diam 31 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, repor, blyertssträck

867480

2021-01-25