Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, björk, 1930-tal, funkis, avtagbar bricka, höjd ca 62, 69x43 cm, ytterligare en bricka medföljer
Omfattande ytslitage
867485
2021-01-25