Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, 1900-tal, England, 2-delat, mahognyfanér, glas med spröjs, höjd ca 211, 70x38 cm
Slitage förekommer
867486
2021-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här