Jardinjär Rörstrand

Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand
Jardinjär Rörstrand

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JARDINJÄR, Rörstrand, jugend, bemålad och förgylld, höjd 13, 31x23 cm

Krackeleringar och sprickor

867488

2021-01-23