Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, , signerad Lindstöm, numrerad 11/40, färgetsning, bildmått ca 76x57 cm
Ej examinerad ur ram
867494
2021-01-25