Pablo Picasso litografi
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973), färglitografi efter original utförd 1969, litografi tryckt hos Marcel Salinas - Paris/France 1970, signerad i tryck, numrerad A 203/250, blad mäter ca 66x50 cm
Ej examinerad ur ram
867500
2021-01-24