Curt Hillfon oljemålning

Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT HILLFON (född 1943): Komposition, signerad Curt Hillfon, olja på duk, 62x40 cm

Oramad, smuts

867501

2021-01-24