Skrivbord England 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, England, mahognyfanér, 9 lådor, topp med grön skinnskiva, detaljer i mässing, höjd ca 76, 153x89 cm

Repor, märken, fläckar, skador förekommer

867503

2021-01-27