Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, England, mahognyfanér, 9 lådor, topp med grön skinnskiva, detaljer i mässing, höjd ca 76, 153x89 cm
Repor, märken, fläckar, skador förekommer
867503
2021-01-27