Staffan Kronberg akvarell

Staffan Kronberg akvarell
Staffan Kronberg akvarell
Staffan Kronberg akvarell
Staffan Kronberg akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN KRONBERG (född 1902): "Strand, Drottningholm" signerad, akvarell på papper, ca 13x30,5 cm

867504

2021-01-23