Klubbat för:
3 600 SEK
3 000 SEK
BRÖDERNA ANDERSSON, soffa, 1900-talets andra hälft, ek, 2-sits, klädd i mönster från Firma Svenskt Tenn, sitthöjd ca 45, längd ca 200, bredd ca 87 cm
Bruksslitage
867508
2021-01-25