Fernand Leger färglitografi

Fernand Leger färglitografi
Fernand Leger färglitografi

Klubbat för:

8 200 SEK

3 000 SEK

FERNAND LEGER (1881-1955): Komposition, litografi, signerad och daterad i stenen F Leger 20, 53/200, 68x45

Oramad, svagt veck i ena hörnet

867518

2021-01-24