Klubbat för:
8 200 SEK
3 000 SEK
FERNAND LEGER (1881-1955): Komposition, litografi, signerad och daterad i stenen F Leger 20, 53/200, 68x45
Oramad, svagt veck i ena hörnet
867518
2021-01-24