Björn Hallström oljemålning

Björn Hallström oljemålning
Björn Hallström oljemålning
Björn Hallström oljemålning
Björn Hallström oljemålning
Björn Hallström oljemålning
Björn Hallström oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HALLSTRÖM, Björn (1916-81): "Husgrupp, Ven", signerad och daterad Björn Hallström -52, olja på pannå, 37x55 cm

Zustandsbeschreibung

867521

2021-01-24