Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HALLSTRÖM, Björn (1916-81): "Husgrupp, Ven", signerad och daterad Björn Hallström -52, olja på pannå, 37x55 cm
Zustandsbeschreibung
867521
2021-01-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner