Alexander Langlet

Alexander Langlet
Alexander Langlet
Alexander Langlet
Alexander Langlet

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALEXANDER LANGLET (1870-1953): Vinterlandskap med karolin till häst, signerad och daterad Alex. Langlet -44, olja på duk, ca 50x40 cm

867523

2021-01-25