Tillbaka till katalog
Longines herrarmbandsur
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Beskrivning
LONGINES, armbandsur, stål, 1940-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 23101, 58, verknr. 6975228, cal 10.68Z, läderarmband med stålspänne (ej original), diameter 31,3 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
867534
Datum:
2021-01-24