Tillbaka till katalog

Longines herrarmbandsur

Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur
Longines herrarmbandsur

Klubbat för:

4 600 SEK

Estimate

5 000 SEK

Description

LONGINES, armbandsur, stål, 1940-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 23101, 58, verknr. 6975228, cal 10.68Z, läderarmband med stålspänne (ej original), diameter 31,3 mm

Condition

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

867534

Date:

2021-01-24