Nattduksbord ett par

Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NATTDUKSBORD, ett par, 1900-talets senare del, gustaviansk stil, 1 låda i sarg, höjd ca 75, 44x54 cm

Slitage, märken förekommer

867540

2021-01-27