Wilhelm Von Gegerfeldt oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Vendig, signerad W V Gegerfeldt, olja på pannå, 45x31cm

smärre repor

867542

2021-01-24