Skrivbord samt stol engelsk stil

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD och STOL, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, skiva delvis klädd med skinn, metallbeslag, stol klädd i grönt skinn, 8 lådor varav tre låsbara, höjd ca 77, ca 138x76 cm

Bruksslitage, nycklar finns

867544

2021-01-25