Thea Ekström mfl grafik
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAPP, 6 grafiska blad, "Fantastika", AH Grafik Ab Stockholm, samtliga signerade och numrerade 216/275, bladmått ca 62x47 cm
Konstnärer: Jörgen Boberg, Zoltan Von Boer, Thea Ekström, Sven Erik Johansson, Bert Jonny Nilsson och Ulf Ramberg, bladstorlek 62x47 cm
867548
2021-01-24