Thea Ekström mfl grafik

Thea Ekström mfl grafik
Thea Ekström mfl grafik
Thea Ekström mfl grafik
Thea Ekström mfl grafik
Thea Ekström mfl grafik
Thea Ekström mfl grafik
Thea Ekström mfl grafik
Thea Ekström mfl grafik
Thea Ekström mfl grafik
Thea Ekström mfl grafik
Thea Ekström mfl grafik
Thea Ekström mfl grafik

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAPP, 6 grafiska blad, "Fantastika", AH Grafik Ab Stockholm, samtliga signerade och numrerade 216/275, bladmått ca 62x47 cm

Konstnärer: Jörgen Boberg, Zoltan Von Boer, Thea Ekström, Sven Erik Johansson, Bert Jonny Nilsson och Ulf Ramberg, bladstorlek 62x47 cm

867548

2021-01-24