LEO BELMONT: Porträtt av pojke

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEO BELMONT (1875-1956): Porträtt av pojke, signerad Leo Belmonte 1890, olja på duk, 56x46 cm.

Skador, gammal lagning med synlig lapp a tergo, ram med förgyllningsbortfall

867551

2021-02-02