OKÄND KONSTNÄR: Stadsvy

OKÄND KONSTNÄR: Stadsvy
OKÄND KONSTNÄR: Stadsvy
OKÄND KONSTNÄR: Stadsvy
OKÄND KONSTNÄR: Stadsvy
OKÄND KONSTNÄR: Stadsvy
OKÄND KONSTNÄR: Stadsvy

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Stadsvy, bär signatur M. Rico, olja på pannå, 46x31 cm.

Pastellageskador på ram

867557

2021-02-02