BARTHOLOMEUS JOHANNES VAN HOVE: Stadsvy

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BARTHOLOMEUS JOHANNES VAN HOVE (Holland, Haag 1790-1880): Stadsvy med figurer, signerad B. J Hove, olja på pannå, 43,5x49 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Lagad spricka, välvd pannå, renoverad, retuscher

867560

2021-02-28