Klubbat för:
9 200 SEK
6 000 SEK
HOLLÄNDSK SKOLA, 1600-tal, pastoralt landskap, olja på träpannå, 54 x 72 cm.
parketterad, färgbortfall, ytsmuts, gulnad fernissa
867562
2021-02-28