Holländsk skola pastoralt landskap i olja

Klubbat för:

9 200 SEK

6 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA, 1600-tal, pastoralt landskap, olja på träpannå, 54 x 72 cm.

parketterad, färgbortfall, ytsmuts, gulnad fernissa

867562

2021-02-28