Josefina Holmlund

Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund
Josefina Holmlund

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Fjord med fiskeläge, signerad, J Holmlund, olja på duk, 74x101 cm

Bruksslitage, retoucher, lagning

867566

2021-01-22