Trädgårdsmöbler

Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler
Trädgårdsmöbler

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBLER, 1900-talets andra hälft, ormbunksmodell, stolar av Melins Anderstorp, bord av Nilo AB Värnamo, gjutjärn, vitlackerade, bordets höjd 73, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

867570

2021-01-25