Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JENNY NYSTRÖM (1854-1946): klädprovning, illustration till Harriet Beecher Stowes Onkel Toms stuga, 1890-tal, monogramsignerad JN, tuschlavering, 21x15,5 cm
Ej examinerad ur ram
867571
2021-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här