Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RAMAR, 9 st, 1900-tal, förgyllda och bemålade, delvis med pastellage.
Innermått ca 82x55,5 / 100,5x49 / 79,5x65 / 52,5x67,5 / 74x36 / 60x35,5 / 75,5x58 / 52x37 samt 30x24 cm
867576
2021-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här