Veca badrumskåp, ett par
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VECA, badrumskåp, 2 st, Italien ca 1960-tal, stomme i förkromad metall, brunrosatonade speglar, invändiga hyllplan i glas, etikettmärkt VECA made in Italy, höjd ca 68 cm, 32 X 11 cm
Ställvis hårdare slitage
867583
2021-01-25