Veca badrumskåp, ett par

Veca badrumskåp, ett par
Veca badrumskåp, ett par
Veca badrumskåp, ett par
Veca badrumskåp, ett par
Veca badrumskåp, ett par
Veca badrumskåp, ett par
Veca badrumskåp, ett par
Veca badrumskåp, ett par
Veca badrumskåp, ett par
Veca badrumskåp, ett par

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

VECA, badrumskåp, 2 st, Italien ca 1960-tal, stomme i förkromad metall, brunrosatonade speglar, invändiga hyllplan i glas, etikettmärkt VECA made in Italy, höjd ca 68 cm, 32 X 11 cm

Ställvis hårdare slitage

867583

2021-01-25