Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TOILETTEGARNITYR, 8 dlr, glas med silvermontering, England, bestående av dosor med lock samt flaskor, höjd ca 4-18 cm
Bruksslitage, enstaka buckor/nagg
867585
2021-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här