Karl Cederberg oljemålning

Karl Cederberg oljemålning
Karl Cederberg oljemålning
Karl Cederberg oljemålning
Karl Cederberg oljemålning
Karl Cederberg oljemålning
Karl Cederberg oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARL CEDERBERG (Sverige, 1861-1904): Skogslandskap, signerad, olja på duk, ca 67x77 cm

Mindre färgbortfall, märken efter tidigare ram, retuscher

867590

2021-01-25