Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KARL CEDERBERG (Sverige, 1861-1904): Skogslandskap, signerad, olja på duk, ca 67x77 cm
Mindre färgbortfall, märken efter tidigare ram, retuscher
867590
2021-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här