Husmodell
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HUSMODELL, Danmark, 1900-talets mitt, bemålad plywood, hängrännor och stuprör i koppar, fönster i glas, höjd ca 52,5 cm, 57x30 cm
skador och slitage, invändigt med belysning, ej funktionstestad
867594
2021-01-26