Husmodell

Husmodell
Husmodell
Husmodell
Husmodell
Husmodell
Husmodell
Husmodell
Husmodell

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

HUSMODELL, Danmark, 1900-talets mitt, bemålad plywood, hängrännor och stuprör i koppar, fönster i glas, höjd ca 52,5 cm, 57x30 cm

skador och slitage, invändigt med belysning, ej funktionstestad

867594

2021-01-26