Billnäs arkiv skåp

Billnäs arkiv skåp
Billnäs arkiv skåp
Billnäs arkiv skåp
Billnäs arkiv skåp
Billnäs arkiv skåp
Billnäs arkiv skåp
Billnäs arkiv skåp
Billnäs arkiv skåp

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

ARKIVSKÅP, Billnäs 1920-40-tal, tolv draglådor, lackerad björk, bredd 57,5 cm, djup 40 cm, höjd 135,5 cm.

Mindre slitage, lådväggar saknas

867599

2021-01-22