Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
400 EUR
ARKIVSKÅP, Billnäs 1920-40-tal, tolv draglådor, lackerad björk, bredd 57,5 cm, djup 40 cm, höjd 135,5 cm.
Mindre slitage, lådväggar saknas
867599
2021-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här