Svenska Slott och Herresäten

Svenska Slott och Herresäten
Svenska Slott och Herresäten
Svenska Slott och Herresäten
Svenska Slott och Herresäten

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSKA SLOTT OCH HERRESÄTEN, 5 vol, 1900-talets början, bestående av Skåne, Småland/ Blekinge/ Östergötland, Södermanland, Uppland, Västergötland/ Halland/ Värmland/ Nerike/ Västmanland samt register

Slitage, delvis lösa blad

867608

2021-01-22