Gerhard Abrahamsson landskap

Gerhard Abrahamsson landskap
Gerhard Abrahamsson landskap
Gerhard Abrahamsson landskap
Gerhard Abrahamsson landskap
Gerhard Abrahamsson landskap
Gerhard Abrahamsson landskap
Gerhard Abrahamsson landskap
Gerhard Abrahamsson landskap

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

GERHARD ABRAHAMSSON, (1921-1979), landskap, olja på pappannå, signerad, ca 25,5x30,5 cm

867621

2021-01-24