Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKISSBLOCK, 3 st., P. D. Holm, 1860/70-tal, bland annat Indalsälven, samer med renar, Sickla med mera, ca 12x19-18x25 cm
Slitage
867622
2021-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här