Oljemålning Olle Svanlund

Oljemålning Olle Svanlund
Oljemålning Olle Svanlund
Oljemålning Olle Svanlund
Oljemålning Olle Svanlund
Oljemålning Olle Svanlund
Oljemålning Olle Svanlund
Oljemålning Olle Svanlund
Oljemålning Olle Svanlund
Oljemålning Olle Svanlund
Oljemålning Olle Svanlund

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE SVANLUND (1909-1996): Stilleben, signerad Olle Svanlund, olja på duk, ca 59x49 cm

Krackeleringar

867623

2021-01-27