Skissblock Carl Johansson
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKISSBLOCK, 4 st., Carl Johansson, 1880/90-tal, bland annat Elfvik, Sollefteå, Norrtälje, Lysekil, Ångermanland, Södertälje, ca 11x18-24x32 cm
PROVENIENS: Ulf Johansson, konstnär
Slitage
867626
2021-01-25