Karl Axel Pehrson litografi

Karl Axel Pehrson litografi
Karl Axel Pehrson litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): "Skälmeja", signerad och daterad KA Persson -62, 82/150, färglitografi, bildmått ca 56x41 cm

Viss gulnad

867628

2021-01-25