Oljemålning Folke Sinclair

Oljemålning Folke Sinclair
Oljemålning Folke Sinclair
Oljemålning Folke Sinclair
Oljemålning Folke Sinclair
Oljemålning Folke Sinclair
Oljemålning Folke Sinclair
Oljemålning Folke Sinclair
Oljemålning Folke Sinclair

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

FOLKE SINCLAIR (1877-1956): "Torgbild", signerad Sinclair, daterad 1920, olja på pannå, ca 34x43 cm

Zustandsbeschreibung

867632

2021-01-27