Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
FOLKE SINCLAIR (1877-1956): "Torgbild", signerad Sinclair, daterad 1920, olja på pannå, ca 34x43 cm
Zustandsbeschreibung
867632
2021-01-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner