Sven Palmqvist skål

Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SVEN PALMQVIST, skål, Kantara, Orrefors, rött glas, signerad, höjd ca 7,5 cm

Smärre slitage

867635

2021-01-25