Halsband granater

Halsband granater
Halsband granater
Halsband granater
Halsband granater
Halsband granater
Halsband granater
Halsband granater
Halsband granater

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HALSBAND, förgyllt silver samt fasettslipade granater, längd ca 44 cm

Smärre slitage

867646

2021-01-25